Календарь соревнований 2018

MAADLUSKALENDER  2018

       
JAANUAR      
06. Põlva SK lahtised mv,täiskasvanud vabamaadlus Põlva
06. IX Dünamo noorteturniir kreeka-rooma maadlus Haapsalu
13. H.Kare turniir kreeka-rooma maadlus Soome, Kouvola
13. 38. A.Talpase mälestusvõistlused kreeka-rooma maadlus Kohtla-Järve
14. Nublust Nabiks I etapp vabamaadlus Kohtla-Järve
20. Eesti ja Soome  MV, juuniorid vaba- ja naistemaadlus Soome, Järvenpää
27.-28. IX Maalehe ja Maaspordikeskuse turniir vaba- ja naistemaadlus, kehalised katsed Põltsamaa
       
VEEBRUAR      
03. EMV õpilased kr-rooma maadlus Tapa
03. Laste karikavõistlused I etapp vabamaadlus Viljandi
10. EMV täiskasvanud kr-rooma, vaba-  ja naistemaadlus Valga
16.-18. Klippan Lady Open naistemaadlus Rootsi, Klippan
17. Nublust Nabiks II etapp vaba- ja naistemaadlus Paikuse
17. Valga lahtised MV, noored kr-rooma maadlus Valga
       
MÄRTS      
10. 30.K.Palusalu mälestusvõistlused, noored kr-rooma maadlus Tallinn
16.-18. V.Freidenfeldsi turniir, juuniorid, kadetid vaba - ja naistemaadlus Läti, Riia
17. EMV kadetid vaba, naiste- ja kreeka-rooma maadlus Paikuse
24. 41. J.Jaago mälestusvõistlused, noored kr-rooma maadlus Luunja
11. Nublust Nabiks III etapp vaba - ja naistemaadlus Põlva
30.03-01.04 Tallinn Open 2018 kr-rooma, vaba- ja naistemaadlus Tallinn
       
APRILL      
07. 31.Kristjan Palusalu mälestusvõistlused, UWW kreeka-rooma ja vabamaadlus Tallinn, Kalevi Spordi.
14. 20. K.Kõivu mälestusvõistlused vabamaadlus Viljandi, SH
14. 52.Vändra lahtine matt, õpilased-täisk. kreeka-rooma maadlus Vändra
18. Viljandimaa noorte meistrivõistlused vabamaadlus Viljandi, SH
21. EMV õpilased vaba - ja naistemaadlus Ahtme
23.-29. EM kadetid  kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Ukraina, Kiiev
28. EMÜ lahtised mv naistemaadlus Tartu
28. Alutaguse Mõmmi, noored vabamaadlus Ahtme SH
30.04-06.05 EM täiskasvanud kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Venemaa, Kaspiisk
       
MAI      
05. Põlva SK lahtine turniir vabamaadlus Põlva
05. EMV juuniorid kreeka-rooma maadlus Tapa
12. Kehtna Liud kreeka-rooma maadlus Valtu
18.-19. Põhjamaade MV, täiskasvanud kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Rootsi
25.-27. Põhjamaade MV, kadetid, juuniorid kr-rooma, vaba- ja naistemaadlus Soome, Kajaani
       
JUUNI      
02. 49. G.Hackenschmidti mälestusvõistlused kreeka-rooma ja naistemaadlus Tartu
5.-10. EM U23 kr-rooma, vaba- ja naistemaadlus Türgi, Istanbul
22.-24. EM õpilased kr-rooma, vaba- ja naistemaadlus Ungari, Györ
22.-24. MM rannamaadlus  
       
JUULI      
3.-08.07 MM kadetid kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Horvaatia, Zagreb
31.07-05.08 EM juuniorid kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Itaalia, Rooma
28. EMV rannamaadlus Pärnu
       
SEPTEMBER      
22. Nublust Nabiks IV etapp vaba - ja naistemaadlus Soome, Järvenpää
15. 42. E.Pütsepa mälestusvõistlused, kadetid kr-rooma ja naistemaadlus Võru
18.-23.09 MM juuniorid kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Slovakkia, Trnava
22. 17. L.Kreinini mälestusvõistlused kr-rooma ja naistemaadlus Paikuse
29. Vigala lahtine matt kreeka-rooma maadlus Vana-Vigala
       
OKTOOBER      
02.-07. MM veteranid kr-rooma ja vabamaadlus Venemaa, Perm
06. 9. G.Vahari mälestusvõistlused kreeka-rooma maadlus Lihula
12.-14. Noorte OM kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Argentiina, Buenos Aires
13. Tapa Maadluspäev kr-rooma ja naistemaadlus Tapa
20. Nublust Nabiks V etapp vaba - ja naistemaadlus Läti, Cecis
22.-28.10 MM täiskasvanud kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Ungari, Budapest
       
NOVEMBER      
03. 47. A.Abergi mälestusvõistlused kreeka-rooma maadlus Kallavere
03. Nublust Nabiks VI etapp vaba- ja naistemaadlus Rakke
? Eesti üliõpilaste meistrivõistlused kr-rooma ja naistemaadlus Tartu
10. Viljandi 2018 noorteturniir vabamaadlus Viljandi
10. Maadlusveteranide auhindadele vabamaadlus Viljandi
10. Balti karikavõistlused vabamaadlus Viljandi
12.-18. MM U23 vaba-, naiste- ja kr-rooma maadlus Rumeenia, Bucharest
17. 39. Vooremaa maadlusvõistlused kr-rooma ja naiste maadlus Jõgeva
24. Helsinki Open vaba - ja naistemaadlus Soome, Helsinki
       
DETSEMBER      
01. Haparanda Cup kreeka-rooma maadlus Rootsi, Haparanda
01. Kuldkaru Open 2018 vabamaadlus Ahtme SH
08. Arto Haavisto turniir kreeka-rooma maadlus Soome, Ilmajoki
08. 56. M.Kleini mälestusvõistlused vabamaadlus Viljandi
08. Märjamaa Kapp kreeka-rooma maadlus Märjamaa
15. Pärnumaa lahtised meistrivõistlused, noored kr-rooma ja naistemaadlus Paikuse
15. J.Rootsi ja E.Vanaisaku turniir vabamaadlus Türi
29. Elu Parimad Aastad kr-rooma ja naistemaadlus Tartu, EMÜ SH