Календарь соревнований 2017

 

       
JAANUAR      
7. Põlva SK lahtised mv,täiskasvanud vabamaadlus Põlva
7. VIII Dünamo noorteturniir kreeka-rooma maadlus Haapsalu
14. H.Kare turniir kreeka-rooma maadlus Soome, Kouvola
14. 37. A.Talpase mälestusvõistlused kreeka-rooma maadlus Kohtla-Järve
15. Nublust Nabiks I etapp vabamaadlus Kohtla-Järve
21. Eesti ja Soome  MV, juuniorid vaba- ja naistemaadlus Keila
28.-29. Maalehe turniir vaba- ja naistemaadlus Jõgeva
VEEBRUAR      
4. EMV õpilased kr-rooma maadlus Haapsalu
25. Valga lahtised MV, noored kr-rooma maadlus Valga
12. Laste karikavõistlused I etapp vabamaadlus Viljandi
18.-19. Klippan Lady Open naistemaadlus Rootsi, Klippan
18. EMV juuniorid kr.-rooma maadlus Valga
25.-26. V.Freidenfeldsi turniir, juuniorid kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Läti, Riia
26. Nublust Nabiks II etapp vaba- ja naistemaadlus Tallinn, Korrus3
MÄRTS      
03.-05. Jõudi Talimängud kr-rooma, vaba- ja naistemaadlus Valga
11. 29.K.Palusalu mälestusvõistlused, noored kr-rooma maadlus Tallinn
12. EMV täiskasvanud kr-rooma, vaba-  ja naistemaadlus Väike-Maarja
18. EMV kadetid vabamaadlus Viljandi
25. 40. J.Jaago mälestusvõistlused, noored kr-rooma maadlu Luunja
25. Nublust Nabiks III etapp vaba - ja naistemaadlus Põlva
28.03-02.04 U23 EM kr-rooma, vaba- ja naistemaadlus Ungari, Szombathely
APRILL      
01.-02. Tallinn Open 2017  kr-rooma, vaba- ja naistemaadlus Tallinn
08. 30.Kristjan Palusalu mälestusvõistlused, UWW kreeka-rooma ja vabamaadlus Tartu, EMÜ SH
15. 19. K.Kõivu mälestusvõistlused vabamaadlus Viljandi, SH
15. 51.Vändra lahtine matt, õpilased-täisk. kreeka-rooma maadlus Vändra
21. Viljandimaa noorte meistrivõistlused vabamaadlus Viljandi, SH
22. EMV kadetid kr-rooma ja naistemaadlus Paikuse
29. EMÜ lahtised mv naistemaadlus Tartu
29. Alutaguse Mõmmi, noored vabamaadlus Ahtme SH
MAI      
02.-07. EM täiskasvanud kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Serbia, Novi Sad
06. Põlva SK lahtine turniir vabamaadlus Põlva
13. Kehtna Liud kreeka-rooma maadlus Valtu
27.-28. Põhjamaade MV, kadetid, juuniorid kr-rooma, vaba- ja naistemaadlus Taani, Kolding
JUUNI      
3. 48. G.Hackenschmidti mälestusvõistlused kreeka-rooma ja naistemaadlus Tartu
10. Põhjamaade MV, täiskasvanud kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Leedu, Panevežys
27.06-02.07 EM juuniorid kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Saksamaa, Dortmund
JUULI      
? EMV rannamaadlus ?
25.-30. EM kadetid kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Bosnia, Sarajevo
AUGUST      
01.-06. MM juuniorid kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Soome, Tampere
12.-13. MM rannamaadlus  
21.-27. MM täiskasvanud kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Prantsusmaa, Pariis
SEPTEMBER      
05.-10. MM kadetid kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Kreeka, Ateena
23. Nublust Nabiks IV etapp vaba - ja naistemaadlus Soome, Järvenpää
16. 41. E.Pütsepa mälestusvõistlused, kadetid kr-rooma ja naiste maadlus Võru
19.-24. MM veteranid vaba-, naiste- ja kr-rooma maadlus Bulgaaria, Plovdiv
23. 16. L.Kreinini mälestusvõistlused kr-rooma ja naiste maadlus Paikuse
30. Vigala lahtine matt kreeka-rooma maadlus Vana-Vigala
OKTOOBER      
07. 7. G.Vahari mälestusvõistlused kreeka-rooma maadlus Lihula
14. Tapa Maadluspäev kr-rooma ja naiste maadlus Tapa
28. Nublust Nabiks V etapp vaba - ja naistemaadlus Läti, Cecis
29. 38. Vooremaa maadlusvõistlused kr-rooma ja naiste maadlus Jõgeva
NOVEMBER      
04. 46. A.Abergi mälestusvõistlused kreeka-rooma maadlus Kallavere
11. Nublust Nabiks VI etapp vaba- ja naistemaadlus Rakke
11. Eesti üliõpilaste meistrivõistlused kr-rooma ja naiste maadlus Tartu
11. Viljandi 2017 noorteturniir vabamaadlus Viljandi
11. Maadlusveteranide auhindadele vabamaadlus Viljandi
11. Balti karikavõistlused vabamaadlus Viljandi
18. Vantaa Cup kreeka-rooma maadlus Soome, Vantaa
25. A.Haavisto kreeka-rooma maadlus Soome, Ilmajoki
25. Helsinki Open vaba - ja naistemaadlus Soome, Helsinki
25. EMV õpilased vaba - ja naistemaadlus Kohtla-Järve
DETSEMBER      
01.-02. Kuldkaru Open 2017 vabamaadlus Ahtme SH
09. 55. M.Kleini mälestusvõistlused vabamaadlus Viljandi
09. Märjamaa Kapp kreeka-rooma maadlus Märjamaa
16. Pärnumaa lahtised meistrivõistlused, noored kr-rooma ja naiste maadlus Paikuse
16. J.Rootsi ja E.Vanaisaku turniir vabamaadlus Türi
30. Elu Parimad Aastad kr-rooma ja naiste maadlus Tartu, EMÜ SH