Календарь соревнований 2016

       
JAANUAR      
9. Põlva SK lahtised karikavõistlused vabamaadlus Põlva
9. H.Kare turniir kreeka-rooma maadlus Kouvola
9. Dünamo turniir kreeka-rooma maadlus Haapsalu
23. Soome ja Eesti meistrivõistlused, juuniorid vaba - ja naistemaadlus Soome, Porvoo
23. XXXV A.Talpase mälestusvõistlused kreeka-rooma maadlus Kohtla-Järve
23. Rahvusvahelised laste karikavõistlused vabamaadlus Viljandi, SH
24. Nublust Nabiks I etapp vabamaadlus Kohtla-Järve
30.-31. Maalehe turniir, õpilased/kadetid vaba- ja naistemaadlus Koeru
VEEBRUAR      
6. EMV juuniorid kr-rooma maadlus Haapsalu
13. EMV õpilased kr-rooma maadlus Valga
14. Rahvusvahelised laste karikavõistlused vabamaadlus Tallinn, Korrus3
19.-21. Klippan Lady Open naistemaadlus Klippan, Rootsi
19.-20. EMV täiskasvanud  vaba-, kr-rooma  ja naistemaadlus Viljandi
27. Valga lahtised meistrivõistlused, noored kr-rooma maadlus Valga
MÄRTS      
5. K.Palusalu mälestusvõistlused, noored kreeka-rooma maadlus Tallinn, TTÜ
08.-13. EM, täiskasvanud kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Riia, Läti
12. J.Jaago mälestusvõistlused, noored kr-rooma maadlus Luunja
18.-20. EM U-23 kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Ruse, Bulgaaria
19. EMV kadetid vabamaadlus Viljandi
26. Nublust Nabiks II etapp vabamaadlus Põlva
26.-27. V.Freidenfeldsi turniir, juuniorid kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Riia, Läti
APRILL      
02.-03. Tallinn Open 2016 kr-rooma, vaba- ja naistemaadlus Tallinn
10. EMSL Jõud meistrivõistlused vaba-, kr-rooma  ja naistemaadlus Paide
15.-17. OM-i Euroopa kvalifikatsioon vaba-, kr-rooma  ja naistemaadlus Serbia
16. K.Kõivu mälestusvõistlused vabamaadlus Viljandi, SH
16. 50.Vändra lahtine matt, õpilased-täisk. kreeka-rooma maadlus Vändra
22. Viljandimaa noorte meistrivõistlused vabamaadlus Viljandi, SH
22.-24. OM-i 1. maailma kvalifikatsioon kr-rooma, vaba- ja naistemaadlus Ulaanbaatar, Mongoolia
23. EMV kadetid kreeka-rooma ja naiste maadlus Tapa
30. Alutaguse Mõmmi, noored vabamaadlus Ahtme SH
MAI      
06.-08. OM-i 2. maailma kvalifikatsioon kr-rooma, vaba- ja naistemaadlus Istanbul,Türgi
07. Kehtna Liud kreeka-rooma maadlus Valtu
13.-15. Saksamaa GP naistemaadlus Dormagen, Saksamaa
20.-22. Brandenburg Cup vabamaadlus Saksamaa
28.-29. Põhjamaade meistrivõistlused kreeka-rooma ja naistemaadlus Tallinn, TTÜ
28. Põlva lahtine turniir vabamaadlus Põlva
JUUNI      
4. 47.G.Hackenschmidti mälestusvõistlused kr-rooma ja naistemaadlus Tartu
21.-26. EM juuniorid kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Bucharest, Rumeenia
JUULI      
19.-24. EM kadetid  kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Stockholm, Rootsi
30. EMV  rannamaadlus Jäneda
AUGUST      
13. EMV absoluutsed vabamaadlus Paistu
14.-21. OM RIO 2016 kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Rio de Janeiro, Brasilia
30.08-04.09 MM juuniorid kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Macon, Prantsusmaa
SEPTEMBER      
13.-18. MM kadetid kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Tbilisi, Gruusia
17. Nublust Nabiks III etapp vabamaadlus Suure-Jaani
17. 40. E.Pütsepa mälestusvõistlused, kadetid kreeka-rooma ja naiste maadlus Võru
24. XV Leo Kreinini mälestusvõistlused kreeka-rooma ja naiste maadlus Paikuse
23.-25. MM veteranid kreeka-rooma maadlus Seinajoki, Soome
OKTOOBER      
1. G.Vahari mälestusvõistlused kreeka-rooma maadlus Lihula
08. Vigala lahtine matt kreeka-rooma maadlus Vana-Vigala
07.-09. MM veteranid vaba- ja naistemaadlus Varssavi, Poola
15. Tapa Maadluspäev kreeka-rooma ja naiste maadlus Tapa
28. Eesti-Soome maavõistlus kreeka-rooma maadlus Tallinn
28.-29. Kristjan Palusalu mälestusvõistlused vaba- ja kreeka-rooma maadlus Tallinn
22. Nublust Nabiks IV etapp vabamaadlus Rakke
29. 37. Vooremaa maadlusvõistlused kreeka-rooma ja naiste maadlus Jõgeva
NOVEMBER      
5. A.Abergi mälestusvõistlused kreeka-rooma maadlus Kallavere
12. Eesti üliõpilaste meistrivõistlused kreeka-rooma ja naiste maadlus Tartu
18. Eesti-Soome maavõistlus vabamaadlus Viljandi
19. Viljandi 2015 noorteturniir vabamaadlus Viljandi
19. Balti karikavõistlused/ Maadlusveteranide auhindadele vabamaadlus Viljandi
19. Vantaa Cup kreeka-rooma maadlus Vantaa, Soome
20. Nublust Nabiks I etapp vabamaadlus Põltsamaa
26. A.Haavisto turniir kreeka-rooma maadlus Ilmajoki, Soome
26. EMV õpilased vaba - ja naistemaadlus Kohtla-Järve
DETSEMBER      
3. Kuldkaru Open 2016 vabamaadlus Ahtme SH
10. M.Kleini mälestusvõistlused vabamaadlus Viljandi
10. Märjamaa Kapp kreeka-rooma maadlus Märjamaa
17. Elu Parimad Aastad kreeka-rooma ja naiste maadlus Tartu, EMÜ SH
17. J.Rootsi ja E.Vanaisaku turniir vabamaadlus Türi
17. Pärnumaa lahtised meistrivõistlused, õpilased kreeka-rooma ja naiste maadlus Paikuse