Календарь соревнований 2015

MAADLUSKALENDER  2015

 

JAANUAR

     
10. Põlva SK lahtised mv vabamaadlus Põlva
9.-10. H.Kare turniir kreeka-rooma maadlus Kouvola
17. Dünamo turniir kreeka-rooma maadlus Haapsalu
23.-24. XXXV A.Talpase mälestusvõistlused kreeka-rooma maadlus Kohtla-Järve
25. Nublust Nabiks I etapp vabamaadlus Kohtla-Järve
31. Rahvusvahelised laste karikavõistlused vabamaadlus Viljandi, SH
31.01-01.02 Maalehe turniir, õpilased, kadetid vaba- ja naistemaadlus Väike-Maarja

 

VEEBRUAR

     
7. EMV õpilased kr-rooma maadlus Valga
14. Valga lahtised MV, noored kr-rooma maadlus Valga
15. Rahvusvahelised laste karikavõistlused vabamaadlus Tallinn, Korrus3
14.-15. Klippan Lady Open naistemaadlus Klippan, Rootsi

 

MÄRTS

     
1. EMV täiskasvanud (kaalumine 28.02) vaba-, kr-rooma  ja naistemaadlus Tartu, Lõunakeskus
7. J.Jaago mälestusvõistlused, noored kr-rooma maadlus Luunja
15. Nublust Nabiks II etapp vabamaadlus Põlva
20.-21. G.Lurichi mälestusvõistlused kr.-r. ja vaba juun., naistemaadlus Rakvere
22. Rahvusvahelised laste karikavõistlused vabamaadlus Põltsamaa
23.-29. EM U-23 kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Varssavi, Poola
28.-29. V.Freidenfeldsi turniir, juuniorid kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Riia, Läti
27.-28. Tallinn Open 2015 kr-rooma, vaba- ja naistemaadlus Tallinn

 

APRILL

     
11. K.Kõivu mälestusvõistlused vabamaadlus Viljandi, SH
12. EMV kadetid kreeka-rooma ja naiste maadlus Tapa
18. 49.Vändra lahtine matt, õpilased-täisk. kreeka-rooma maadlus Vändra
19. EMV juuniorid vaba- ja naistemaadlus Põltsamaa
22. Viljandimaa noorte meistrivõistlused vabamaadlus Viljandi, SH
24.-25. Alutaguse Mõmmi, noored vabamaadlus Ahtme SH
25. EMV juuniorid kreeka-rooma maadlus Paikuse

 

MAI

     
9. J.Kalde mälestusvõistlused kreeka-rooma maadlus Märjamaa
10. EMV kadetid vabamaadlus Põltsamaa
16. Kehtna Liud kreeka-rooma maadlus Valtu
22.-24. Saksamaa GP,  naistemaadlus Dormagen, Saksamaa
23.-24. Põhjamaade MV kreeka-rooma ja naistemaadlus Bodo, Norra
30. Põlva lahtine turniir vabamaadlus Põlva

 

JUUNI

     
6. 46.G.Hackenschmidti mälestusvõistlused kr-rooma ja naistemaadlus Tartu
23.-28. EM juuniorid kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Istanbul, Türgi
13.-20. Euroopa Mängud kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Bakuu, Azerb.

 

JUULI

     
18.-19. World Festival rannamaadlus ?
25. EMV rannamaadlus Koeru

 

AUGUST

     
11.-16. MM juuniorid kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Recife, Brasiilia
8. EMV absoluutsed vabamaadlus Paistu
04.-09. EM kadetid  kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Subotica
25.-30. MM kadetid kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Sarajevo, Bosnia-H.

 

SEPTEMBER

     
07.-13. MM täiskasvanud kr-rooma, vaba - ja naistemaadlus Las Vegas, USA
19. Võhma lahtised ja Nublust Nabiks III etapp vabamaadlus Võhma
19. 39. E.Pütsepa mälestusvõistlused, kadetid kreeka-rooma ja naiste maadlus Võru
26. XIV Leo Kreinini mälestusvõistlused kreeka-rooma ja naiste maadlus Paikuse

 

OKTOOBER

     
3. G.Vahari mälestusvõistlused kreeka-rooma maadlus Lihula
10. Tapa Maadluspäev kreeka-rooma ja naiste maadlus Tapa
17. Vigala lahtine matt kreeka-rooma maadlus Vana-Vigala
6.-11. MM veteranid vaba- ja kreeka-rooma maadlus Crete, Kreeka
23.-24. Kristjan Palusalu mälestusvõistlused vaba- ja kreeka-rooma maadlus Tallinn
24. Nublust Nabiks IV etapp vabamaadlus Rakke
31. 36. Vooremaa maadlusvõistlused kreeka-rooma ja naiste maadlus Jõgeva

 

NOVEMBER

     
6.-7. A.Abergi mälestusvõistlused kreeka-rooma maadlus Kallavere
14. Eesti üliõpilaste meistrivõistlused kreeka-rooma ja naiste maadlus Tartu
20.-21. Viljandi 2015 noorteturniir vabamaadlus Viljandi
20.-21. Maadlusveteranide auhindadele vabamaadlus Viljandi
20.-21. Balti karikavõistlused vabamaadlus Viljandi
21.-22. Vantaa Cup kreeka-rooma maadlus Vantaa, Soome
28. A.Haavisto kreeka-rooma maadlus Ilmajoki, Soome
29. EMV õpilased vaba - ja naistemaadlus Põltsamaa
22. Nublust Nabiks I etapp vabamaadlus Põltsamaa

 

DETSEMBER

     
4.-5. Kuldkaru Open 2015 vabamaadlus Ahtme SH
6. M.Kleini mälestusvõistlused vabamaadlus Viljandi
12. Märjamaa Kapp kreeka-rooma maadlus Märjamaa
13. Pärnumaa lahtised meistrivõistlused kreeka-rooma ja naiste maadlus Paikuse
19. Elu Parimad Aastad kreeka-rooma ja naiste maadlus Tartu, EMÜ SH